ZAPISY - MEET BLOGGERS

13:09:00


Przyszła najwyższa pora, aby ogłosić nabór do II edycji Meet Bloggers. Jak możecie zauważyć nazwa spotkania została zmieniona ze Spotkanie Zaprzyjaźnionych Blogerek na Meet Bloggers - tak jest krócej i lepiejTym razem spotkanie to odbędzie się w Katowicach. Czemu? Powód jest oczywisty....Dnia 25-26 listopada w MCK Katowice odbędą się 17 BRANŻOWE TARGI KOSMETYCZNE BEAUTY FAIR. Nie ma lepszego momentu aby się spotkać!

UWAGA!! UWAGA!! Nie trudno się domyślić, że to właśnie Targi Kosmetyczne zostają głównym sponsorem spotkania. Dzięki temu do rozdania mam 10 wejściówek na dwa dni targów. Zapisy ruszają dzisiaj i potrwają do 27 lipca. Do dwóch dni na profilu spotkania opublikuję listę uczestniczek, dodatkowo wyślę informację mailowo. 

Co należy zrobić aby wziąć udział w zgłoszeniu? 
być obserwatorem bloga
polubić profil fb spotkania 
# polubić profil fb Targów Kosmetycznych
# wysłać swoje zgłoszenie po przez poniższy formularz
Wiem, że do listopada jeszcze daleka droga, ale są to targi, dlatego muszę planować wszystko z bardzo dużym wyprzedzeniem. 


Zgłaszajcie się i udostępniajcie informacje :)

Pozdrawiam!

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY