HOT EYES STEAM - ROZGRZEWAJĄCA MASKA NA OCZY - ŚWIATOWY BESTSELLER

11:42:00


Długie godziny siedzenia przed komputerem, słońce, mało snu oraz inne czynniki wpływają niekorzystnie na nasze oczy. Uważam, że zdecydowanie za mało uwagi poświęcamy na to, aby zapewnić naszym oczom odpowiednią pielęgnację i odpoczynek, a oczy to przecież jeden z najważniejszych narządów zmysłu. 

Dzięki portalowi Ambasadorka Kosmetyczna otrzymałam możliwość przetestowania nowości, która od niedawna gości na naszym rynku. Tym produktem jest Rozgrzewająca maska na oczy - HOT EYES STEAM.
Hot Eyes Steam pomaga w minimalizowaniu ciemnych obwodów wokół oka. Relaksacja strefy naokoło oka jest „zauważalna” po 10 minutach od założenia maski.
# redukuje cienie okolic oczu,
# zmniejsza opuchliznę wokół oczu,
# ekspresowo relaksuje i regeneruje oczy i skórę wokół nich,
# eliminuje zmęczony wygląd,
# wygładza skórę w okolicach oczu,# poprawia cyrkulację krwi wokół oczu.

Maska została zamknięta w opakowaniu, którego grafika niewątpliwie zwraca na siebie uwagę - kojarzy mi się z opakowaniami masek Holika Holika. Z tyłu opakowania znajduje się szczegółowa instrukcja oraz informacja o właściwościach maski.

Hot Eyes Steam, to materiałowa maska posiadająca w sobie elementy, które reagują na tlen i zaczynają wydobywać z siebie ciepło. Maska posiada specjalne zaczepy, które nakłada się na uszy, aby maska dokładnie przylegała do oczu. Sama maska jest urocza, fioletowa w kropeczki. Materiał jest bardzo miękki i przyjemny dla skóry. W momencie, gdy jest na naszej twarzy, nie czuć żadnego dyskomfortu. 

Obawiałam się czy maska czasem nie będzie parzyć, w końcu producent informuje, że może się ona rozgrzać nawet do 40 stopni. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. W trakcie 10 minut moje oczy odczuły relaks. Miłe ciepło wydobywające się z maseczki poprawia krążenie krwi, co sprawia, że zmniejsza się opuchlizna wokół oczu, a cienie stają się mniej widoczne.  Po zdjęciu maski skóra w okuł oczu była miękka i rozjaśniona, a oczy wyglądały na wypoczęte. Maska pakowana jest w oddzielnych saszetkach, dzięki czemu spokojnie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Maski do nabycia są w drogerii Vica w cenie 29,99 zł / opakowanie - 5 sztuk.


Jak dbacie o swoje oczy? Znacie ten produkt?

Pozdrawiam!

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY