Spotkanie przy kominku blogujących mam w Zabrzu wsparciem akcji Blogerzy dla serc - cz.I

10:00:00W minioną sobotę miałam okazje uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które odbyło się w Zabrzu. Całe spotkanie zorganizowała Anetka z mężem, którzy wspólnie prowadzą bloga Nasza droga do .


Nie było to jednak jedno z tych zwykłych kosmetycznych spotkań. Akcja w Zabrzu miała bowiem na celu wsparcie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży Stowarzyszenia Fenix oraz akcji Blogerzy dla serc, która ma na celu wsparcie chorych dzieci z Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu popierając program Tak dla Transplantacji!.

Cała akcja odbyła się w świetlicy środowiskowej Stowarzyszenia Fenix. Uczestnicząc w spotkaniu mogłyśmy weprzeć świetlicę przynosząć przybory palstyczne, ksiażki eduklacyjne, gry oraz puzzle. Poza tym przyniosłyśmy również zabawki oraz maskotki dla chorych dzieci ze szpitala.Nasze spotkanie rozpoczęło się od warszatów prowadzonych przez Panią Dietetyk Agatę Nastulak z firmy LunchCoach. Temat warsztatów brzmiał " Co w składzie piszczy, czyli etykieta produktu prawdę ci powie ". Miało ono na celu pokazanie nam jak powinniśmy interpretować etykiety ze składami umieszonymi na opakowaniach, na co zwracać największą uwagę a czego unikać.

Zakończeniem warszatów był konkurs, w kórym do wygrania była darmowa konsultacja dietetyczna, którą wygrała Kasia :) W czasie gdy my uczestniczyłyśmy w warsztatach nasi mężowie wraz z dziećmi ( tak tak oni też byli zaproszeni i mogli uczestniczyć w tym wspaniałym dniu razem z nami :) ) wypychali serducha, które my potem ozdabiałyśmy. Serca te zostaną podarowane chorym dzieciaczkom ze Śląskiekgo Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Materiały do wykonania serduszek dostarczyła nam firma YULI HOBBY a serduszka wykonała mama Anety - organizatorki spotkania :)

Po warsztatach dzieciaczki otrzymały personalizowane maskotki, które przygotowałą dla nich firma PIPIDA. Czyż nie są słodkie?? Był również czas na szaleństwa. Poniżej zobaczycie, że nie tylko dzieci korzystały z uroku placu zabaw ale tatusiowie również.


Ta dwójka niżej to moje łobuzy kochane ( młodsza córecza została pod opieką babci ) ;)Po zabawch przyszedł czas na uzupełnienie energii. Smakołyki dostarczyły nam firmy cukiernicze takie jak Roker oraz Brześć. Przepyszne soki firmy Owoc Sandomierski mogliśmy samować z kubków firmy Karolla. Natomiast ogromne, przepyszne pizze dostarczyła nam firma Biesiadowo. Za wszystko serdecznie dziękujemy !!

Oczywiście był też czas na wręczenie nisiepodzianek dla uczestników spotkania, dla dzieci i tatusiów również:) Dzięki mocnym torbom od firmy MMflex nie było obaw, i spokojnie wszytskie podarunki mogliśmy przetransportować do naszych domów.


Jeszcze klika zdjęć z tego wspaniałego dnia.


Uczestniczkami spotkania były:oraz Ja.

Wy równiezmozecie się dołączyć do akcji Blogerzy dla serc,która trwa do 16 czerwca 2016 roku. Po więcej informacji odsyłam Was TUTAJ.
Spotkanie te zostało objęte patronatem medialnym przez Mądrzy Rodzice i Ogarnięci Rodzice.

Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom dziekuję za wspaniałą zabawę !!


Jeżeli jesteście ciekawi jakie niespodzianki otrzymał mój mąż, córeczki oraz ja to wypatrujcie na blogu wpisu z II częścią spotkania.

Pozdrawiam!!

13 KOMENTARZY

 1. Maskotki śliczne :) Supcio, widzę że miło spędziłaś czas !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna akcja- i piękna relacja- jakże miło było Cię poznać. Serdecznie pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, rewelacja, widać , że dzieci bardzo dobrze się bawiły.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne spotkanie, podoba mi się duża ilość bajek . W przyszłości jako rodzic będę dbać o to aby moim dzieciom nigdy ich nie zabrakło

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba taka inicjatywa

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna inicjatywa, chyba nawet kojarzę dokładnie to miejsce. Mieszkałam niedaleko :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY