YANKEE CANDLE - A Chlid's Wish

18:14:00

Przyszła pora na kolejny pachnący post. U mnie za oknem zrobiło się troszeczkę cieplej dla tego naszła mnie ochota na odpalenie nieco świeższego zapachu. Tym razem postawiłam na A Child's Wish.


A Chlid's  Wish to wosk pochodzący z kwiatowej linii zapachowej  z serii Classic. Znajdziemy w nim mieszankę aromatów delikatnej, ciepłej i kwiatowej bryzy, górskiej lilii oraz bursztynu.


Jak widzimy wosk ma zielony beztroski kolor a na opakowaniu widnieje dziecko. Wygląd jak najbardziej odzwierciedla nazwę wosku A Chlid's  Wish czyli Życzenie dziecka. Mi kojarzy się to z czymś słodkim i niewinnym.

Nieodpalony wosk ma bardzo przyjemną a przede wszystkim świeżą nutę. To własnie jego delikatność przekonała mnie do jak najszybszego odpalenia. Wosk ma bardzo krucha i delikatną strukturę. 


Kto by pomyślał, że wystarczy tylko nutka ciepła aby stopiony wosk tak bardzo zmienił swój zapach. Gdy wosk tylko przybiera płynną rozgrzaną formę aromaty w nim tkwiące zmieniają się i to bardzo. Wyczuwam wtedy zapach trawy, kwitnącej łąki. Pachnie tak jak pachną rześkie, mokre wiosenne poranki. 


Po odpaleniu wystarczy dosłownie chwilka aby aromat subtelnie otulił pomieszczenie, w którym się znajduje. Mimo lekkiej zmiany aromatów wosk dalej pozostaje subtelny i delikatny. Nie należy on do grona tych duszących i słodkich cukierków. Zapach po zgaszeniu przez dłuższy czas jest jeszcze wyczuwalny w powietrzu. Wosk możemy kupić na stronie Goodies.pl.

Pozdrawiam !!!

13 KOMENTARZY

 1. Tego zapachu jeszcze nie miałam :) u mnie właśnie pali się wosk o zapachu mandarynek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam jeszcze tego zapachu, ale już go czuję i już go chce :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie woski jakoś odeszły w zapomnienie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo go lubię i często do niego wracam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny kominek, miałam ten wosk ale nie urzekł mnie zbyt mocno swoim aromatem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio zastanawiałam się nad jego kupnem ale ostatecznie go nie wzięłam :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie całkiem się spodobał, choć nie na tyle, by do niego wrócić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja miałam wielkie oczekiwania co do tego zapachu, ale niestety ledwo co go czułam :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ten zapach w formie świecy i bardzo go lubię:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY