SPOTKAJMY SIĘ W RYBNIKU - RELACJA + UPOMINKI

21:32:00


Sobotnie popołudnie spędziłam w bardzo fajnym towarzystwie, a to wszystko dzięki Ani z bloga Ana i kosmetyki. Spotkanie odbyło się w Rybniku, w przyjemniej kawiarni Cafe Bosko. Spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie, i miało ono kameralny charakter. Mogłyśmy skupić się na sobie, spokojnie poplotkować i się pośmiać - oj tak, śmiechu było bardzo dużo.

Oczywiście spotkanie nie mogło obejść się bez kawy i czegoś słodkiego - było pysznie i kalorycznie.W spotkaniu wzięły udział blogerki, które już dobrze znam, ale miałam też okazję poznać nowe, bardzo pozytywne osoby. Właśnie to jest ogromnym plusem takich spotkań - poznanie się z blogerkami oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z pasji, którą łącznie dzielimy.

W spotkaniu uczestniczyły:
1. Ania - Ana i kosmetyki - organizatorka
3. Magda - Ciekawska Magdalena
6. Mariola - Lakierkowo
7. Edyta - Kotwica Piękna
8. Ania - ANNA POINT
9. Sylwia - Matczysko
10. oraz Ja :)
Ani dziękuję za mile spędzony czas, a sponsorom za upominki.

Od marki otrzymałyśmy kosmetyki do makijażu z nowej, limitowanej serii Let's Talk About Trend. Znalazły się również kosmetyki do pielęgnacji skórek i paznokci. 


 Marka podarowała nam wodę termalną (niestety nie będzie mi dane testować jej w lato, ze względu na bardzo krótką datę ważności) oraz krem do rąk, który zapowiada się bardzo ciekawie.


PILOMAX
Kosmetyki dobrze mi już znane, i bardzo lubiane. Marka podarowała nam mini maseczki oraz szampon do włosów.


NOBLE MEDICA
Tutaj otrzymałyśmy dwa opakowania tabletek z kolagenem oraz, znany mi już, krem ujędrniająco - nawilżający.


To marka, która do tej pory była mi nieznana. Otrzymałyśmy wodę toaletową (mój zapach okazał się strzałem w dziesiątkę), oraz kosmetyki do makijażu.


Uwielbiam herbaty. Ahmad Tea, to jedna z moich ulubionych, herbacianych marek. W torbie znalazła się klasyczna czarna herbata, zielona herbata oraz herbata miętowa. 


To również nieznana mi marka. Każda z nas otrzymala miniatury produktów, które podyktowane są naszym cerom. 


Marka Oceanic obdarowała nas kremem na dzień i na noc, oraz tonikiem do twarzy, który miałam już okazję wcześniej poznać - spisywał się bardzo dobrze. 


Również marka dobrze znana - kosmetyki CD. Każda z nas znalazła w paczuszce dezodoranty w formie aerozolu, sprayu oraz kulce.


Tutaj moja miłość, czyli hybrydy. Marka Silcare podarowała, każdej z nas, zestaw do wykonania oraz usunięcia manicure hybrydowego. Dodatko otrzymałyśmy od marki kosmetyki pielęgnacyjne w postaci kremu do stóp oraz balsamu do ciała.
Pozdrawiam!

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY