UZDROVISCO - WIECZORNA PIELĘGNACJA TWARZY | WIECZORNY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY

14:53:00


UZDROVISCO to marka kosmetyków naturalnych, którą do życia powołały kobiety z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kosmetyków. Na stronie marki możemy przeczytać, że ich kosmetyki to uczciwa, roślinna biologicznie, aktywna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Stosowane są ich najwyższe dawki, co sprawia, że kosmetyk naturalny przemienia się w skuteczny fitoceutyk.

Markę Uzdrovisco poznałam podczas warsztatów Influencer About Beauty w Katowicach. Miła obsługa, piękne stanowisko i interesujące kosmetyki. Tego dnia w moje ręce trafił wieczorny krem przeciwzmarszczkowy - czarny tulipan i trehaloza, którego zadaniem jest redukcja zmarszczek, silne ujędrnienie, poprawa elastyczności, a także nawilżenie i odżywienie.


Krem otrzymujemy w ciemnym, szklanym słoiczku o pojemności 50 ml. Szata graficzna jest minimalistyczna, elegancka i czytelna. Opakowanie wręcz kojarzy się z naturalnym, ziołowym czy aptecznym produktem.

Krem posiada lekką o średniej gęstości konsystencję, która po nałożeniu szybko się wchłania. Skóra po zastosowaniu kremu jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Stosowanie umila również piękny zapach, który nie drażni i stosunkowo długo utrzymuje się na skórze. W składzie kremu znajdziemy: czarny tulipan (odpowiada między innymi za odbudowę ceramidów w naskórku, poprawia nawilżenie, przywraca naskórkowi własności ochronne), trehaloza (silnie chroni proteiny przed uszkodzeniami, utrzymuje prawidłowe nawilżenie i hamuje degradację lipidów), fermenty olejowe i olej kokosowy (skuteczna mieszanina wzmacniających lipidów przynosi wzmocnienie podczas snu, ogranicza odparowywanie wody, odżywia i wzmacnia funkcje barierowe). W kremie znajdziemy również masło Shea, dwa biocukry ujędrniająco-nawilżające i ekstrakt z lipy.Krem stosowałam dość długo, a to ze względu na jego wydajną konsystencję. Efekty, jakie zauważyłam to zdecydowanie nawilżona, miękka, gładka i napięta skóra. Pozbawił mnie również wszelkich suchych skórek.

Dajcie znać czy znacie tę markę. Jeżeli tak to pochwalcie się jakie kosmetyki stosowaliście i jakie były efekty :)

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY