PHYTO | TOPESTETIC - PIELĘGNACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH, ROZJAŚNIANYCJ I Z PASEMKAMI

12:44:00


Od wielu lat farbuję włosy na kolor blond, który w swojej pielęgnacji jest bardzo wymagający. Dlatego zawsze staram się dobierać odpowiednie produkty, które pomagają mi utrzymać idealny odcień kolor między farbowaniami. W ostatnim czasie o moje włosy dba szampon, który rekomendowany jest do włosów farbowanych, po rozjaśnianiu oraz z pasemkami marki PHYTO, która dostępna jest w sklepie internetowym TOPESTETIC.PLPhytomillesime szampon upiększający kolor, to preparat rekomendowany do włosów farbowanych, z pasemkami oraz rozjaśnianych. W swoim składzie zawiera wyciąg z szarotki alpejskiej, która działa silnie utleniająco i nadaje miękkość włosom, wyciąg z owoców i kwiatów jabłoni wraz z ekstraktem z hibiskusa scalają i wygładzają łuski włosów. Szampon pozbawiony został siarczanów, dzięki czemu jest łagodny dla włosów. 

Szampon zamknięty został w metalowej, złotej butelce o pojemności 200ml. Przyznam, że opakowanie wygląda bardzo ładnie i ekskluzywnie. Całość umieszczona jest w czerwonym kartoniku, na którym znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Metalowa butelka wyposażona została w dość duży otwór, dzięki czemu wydostanie szamponu, nie stanowi najmniejszego problemu. Należy jednak uważać, gdyż ma on nieco rzadką konsystencję i może nam się wylać zbyt dużo. Szampon ma bardzo delikatny, ale przyjemny i salonowy zapach. 

W kontakcie z wodą szampon dobrze się pieni i oczyszcza włosy z codziennych zabrudzeń, produktów do stylizacji oraz potu (tak skóra głowy także się poci). Szampon ma za zadanie chronić kolor przed blaknięciem, i to zadanie jest spełniane w 100%. Włosy po zastosowaniu szamponu są bardzo miękkie, sypkie, a także nabierają ładnego połysku. Podczas mycia szampon nie plącze włosów. Nie odczuwam również swędzenia skóry głowy, przesuszania czy innych podrażnień. 

Pamiętajcie, że każde włosy z upływem czasu tracą swój blask i stają się matowe, a kolor jest mniej intensywny, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja i dobór kosmetyków pod ich potrzeby. Szampon oraz inne linie kosmetyków marki Phyto znajdziecie w sklepie internetowym Topestetic.pl

Ciekawa jestem, w jaki sposób Wy dbacie o swoje włosy oraz jakich kosmetyków używacie? 
Pozdrawiam :) 

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY