PRZYWRÓĆ SWÓJ BIAŁY UŚMIECH Z PREPARATAMI DR. MARTIN SCHWARZ

08:59:00


Poranna kawa? Kto z nas właśnie w ten sposób nie zaczyna dnia? Małe przyzwyczajenia i rytuały. Jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki ma to wpływ na nasze zęby? Napoje takie jak wino, kawa, herbata, coca-cola, a także wyroby tytoniowe, które posiadają dużą ilość barwników, powodują, że na naszych zębach zaczynają się tworzyć przebarwienia. Przy użyciu odpowiednich preparatów możemy sobie poradzić z przebarwieniami i to w warunkach domowych.

Ze swojego doświadczenia wiem, że zanim sięgniemy po produkty do wybielania zębów, warto się zagłębić i zorientować czy dany preparat na pewno jest bezpieczny dla naszych zębów. Niestety nie raz natrafiłam na produkty, które powodowały u mnie nadwrażliwość, krwawienie dziąseł, były niebezpieczne dla szkliwa, a efekty wybielania były marne. DR. MARTIN SCHWARZ to marka, na którą warto, a nawet powinno się zwrócić uwagę.Dlaczego Dr. Martin Schwarz
Jest to niemiecka marka produktów, która włożyła wiele wysiłku w stworzenie innowacyjnych oraz skutecznych preparatów do pielęgnacji jamy ustnej, oraz zębów. W ofercie Dr. Martin Schwarz znajduje się szereg produktów z kategorii oral care takich jak żele do wybielania zębów, żele antybakteryjne do zębów, pasty do zębów czy akcesoria do pielęgnacji zębów. Są one zarejestrowane w CPNP (Cosmetic Product Notification Portal), a także zostały przebadane pod względem bezpieczności i spełniają najnowsze normy EU wg niemieckich standardów jakości. Marka zyskała dużą popularność za granicą i piszą o niej takie media jak Cosmopolitan, Yahoo, Business Insider, a także inne zagraniczne media.

Zanim przejdę do produktów, które są odpowiedzialne za wybielanie zębów, muszę wspomnieć o nowości, która została niedawno wprowadzona na rynek. Jest nim żel antybakteryjny - BIOSCALING , który w nieinwazyjny sposób usuwa płytkę nazębną. Jest on bezpieczny zarówno dla zębów, jak i szkliwa. Preparat eliminuje bakterie oraz mikroorganizmy, które są odpowiedzialne za tworzenie się na zębach bakteryjnego nalotu, dzięki czemu przywraca jamie ustnej naturalne pH i pozytywnie wpływa na rezultaty wybielania.Wybielanie zębów metodą nakładkową
Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% to żel o intensywnych właściwościach wybielających, którego rezultaty są porównywalne z tymi otrzymanymi w gabinetach dentystycznych. Formuła żelu zawiera precyzyjnie dobrane stężenie nadtlenku karbamidu, dlatego pozwala na bezpieczne, szybkie i skutecznie wybielanie zębów metodą nakładkową w warunkach domowych  bez użycia kosztownych lamp.

Wybielanie preparatem Expert 38% jest bardzo proste. Niewielką ilość żelu należy nanieść na sylikonowe nakładki i nałożyć na zęby. Cała sesja trwa 30 minut, po tym czasie ściągamy nakładki i dokładnie płuczemy zęby wodą. Byłam w wielkim szoku, gdy już po pierwszej sesji zobaczyłam rezultaty wybielania. Sam cykl wybielania nie powinien trwać dłużej niż 12 dni. W czasie do 24 godzin po wykonanej sesji należy unikać spożywania intensywnie zabarwionych produktów (np. buraki, marchew, czerwona kapusta) i napojów (herbata, kawa, czerwone wino, sok z czarnej porzeczki). Ze względu na te wytyczne oraz na fakt, że mój dzień musi rozpocząć się od kawy, swoje sesje przeprowadzam rano po jej wypiciu (oczywiście przed sesją należy dokładnie wyszczotkować zęby).Termokurczliwe nakładki do wybielania zębów- Flexi Trays
Są odpowiednikiem profesjonalnych, wykonywanych na zamówienie szyn stomatologicznych i zapewniają podobną funkcjonalność bez konieczności wizyty u specjalisty. Dzięki gorącej i zimnej wodzie dokładnie dopasujemy nakładki do kształtu naszego uzębienia, dzięki temu żel wybielający będzie odpowiednio rozprowadzony na naszych zębach. Po każdej sesji nakładki należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą przy pomocy szczoteczki i pasty do zębów. Nakładki przechowujemy w szczelnym i specjalnie do nich przeznaczonym etui.


Preparat stosowałam co 2-3 dni w okresie jednego miesiąca. Z fektów wybielania jestem zadowolona. Obawiałam się także nadwrażliwości i krwawienia dziąseł, całkowicie niepotrzebnie - takie efekty u mnie nie wystąpiły, mimo iż mam do tego tendencję. Z całego serca polecam produkty marki Dr. Martin Schwarz, ponieważ są one bezpieczne i dają efekty wybielania w domowych warunkach. Dodatkowo są to pierwsze preparaty, które w moim przypadku dały wyraźny efekt wybielenia bez podrażnień.

Preparaty do wybielania zębów są łatwo dostępne. Znajdziecie je na oficjalnej stronie Dr. Martin Schwarz, w sklepach online, jak i w gabinetach stomatologicznych czy ortodontycznych.

Jak dbacie o higienę jamy ustnej? Znacie produkty Dr. Martin Schwarz?
Pozdrawiam. 


0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY