!! KONKURS !! - WYGRAJ ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW MARKI SWISS IMAGE

06:00:00Kochani, tak jak zapowiadałam na Instagramie, wraz z marką SWISS IMAGE przychodzimy do Was z konkursem. Jestem w trakcie testów nowych produktów tej marki, i powiem Wam, że jest o co walczyć.


Czym charakteryzuje się SWISS IMAGE?
Produkty tej marki dopasowane są do wszystkich rodzajów włosów oraz wymagającej skóry głowy, wrażliwej lub problematycznej. Swiss Image w swoich produktach łączy najnowsze zaawansowane osiągnięcia kosmetyczne z siłą alpejskiej natury i skutecznością działania alpejskich antyoksydantów i składników pielęgnacyjnych. Produkty SWISS IMAGE odpowiadają na konkretne potrzeby konsumentów i rozwiązują konkretne problemy związane z pielęgnacją włosów i skóry głowy.Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy że polubicie profil SWISS IMAGE na Facebooku i będziecie obserwatorami mojego blogaDodatkowo wystarczy, że uzupełnicie formularz poniżej i odpowiecie krótko na pytanie konkursoweDo wygrania jest dowolnie wybrany przez Was zestaw do pielęgnacji włosów, który składać się będzie z szamponu oraz odżywki. 

Konkurs trwać będzie od dzisiaj do końca czerwca. Informacje o wygranej opublikuję na blogu w ciągu dwóch dni od zakończenia konkursu. Na dane do wysyłki czekam dwa dni, w przeciwnym razie wyłonię nową osobę. SWISS IMAGE ma pięć dni na przesłanie wygranej. Warto brać udział - kosmetyki są na prawdę wspaniałe.


Zgłaszajcie się i udostępniajcie dalej :)

Pozdrawiam!

2 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY