Pantene PRO-V...błyskawiczna odżywka w sprayu

18:51:00

Witajcie !!


Tak jak obiecałam wracam po tygodniu "urlopu"....Na wstępie chcę podziękować wszystkim za miłe słowa oraz za gratulacje :D He he chyba przez post o przygotowaniach do tego wielkiego dnia wykrakałam sobie wcześniejszy poród ;) Przyszłe mamusie jeszcze raz przypominam DO SZPITALA SPAKUJCIE SIĘ WCZEŚNIEJ.

Wracam do tematu . Dzisiaj chcę się z Wami podzielić moją opinią na temat błyskawicznej odżywki regenerującej w sprayu Pantene PRO-V.

Moje włoski po umyciu niestety ale wymagają odżywki inaczej bardzo ciężko się rozczesują. Chciałam czegoś czego nie będę musiała spłukiwać oraz aby za jednym razem odżywiało i "naprawiało" moje włosy, dla tego też skusiłam się na tą odżywkę.Od producenta

Pomaga natychmiast naprawić uszkodzoną powierzchnię włosów, pozostawiając je gładkie i bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane stylizacją.

O odżywce ( zapach, działanie)


Jak łatwo jest zauważyć odżywka jest dwufazowa. Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć a następnie spryskać wilgotne bądź suche włosy. Ja używam jej na wilgotne włosy, sprawia, że rozczesują się one o wiele łatwiej - nie obciąża włosów. Czy zauważyłam poprawę stanu moich włosów...na pewno nie BŁYSKAWICZNIE ( tak jak jest napisane na opakowaniu) ale po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę kondycji końcówek. Faktycznie po zastosowaniu odżywki włosy są bardziej miękkie i gładkie i ten zapach, który przypomina mi zapach profesjonalnych fryzjerskich kosmetyków.Utrzymuje się on na prawdę długo. Szkoda, że cała seria tak nie pachnie...

Opakowanie


Produkt znajduje się w plastikowej 150 ml buteleczce z atomizerem który działa bez zarzutu. Z opakowania wydostaje się odpowiednia ilość produktu w postaci delikatnej mgiełki.


Podsumowanie

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje odżywka. Jak już wcześniej wspomniałam szybko odżywia moje włosy bez ich obciążania. Na pewno skuszę się na kolejne opakowanie. 


Mieliście już okazję używać tego produktu?? Jakie są Wasze opinie na jego temat??


Pozdrawiam :)

1 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY