MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE BLOGEREK - RELACJA + UPOMINKI

16:45:00


Święta jak co roku bardzo szybko minęły, a ja postanowiłam naładować swoje baterie, robiąc sobie krótką przerwę, ale przyznam, że przydałaby się jeszcze chwilka odpoczynku. Dzisiaj chcę Was zaprosić na szybki i luźny posts z relacją oraz upominkami z Mikołajkowego spotkania blpogerek, które odbyło się 9 grudnia w Katowicach. Organizatorką spotkania była Beata z bloga Gardolina z pasji do blogowania. Celem spotkania była zbiórka karmy dla zwierząt, która została przekzana fundacji Jestem głosem tych co nie mówią.

W spotkaniu wzięły udział blogerki, które już dobrze znam ale i te, które było mi miło poznać. Miejscem spotkania była klimatyczna restauracja Pod Drewnianym Bocianem, w której można bardzo dobrze zjeść, nie rujnując przy tym portfela. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji marki Faberlic, którą poprowadziła Pani Dorota. Zaprezentowany został szeroki asortyment marki, a każda z nas mogła dotknąć i powąchać zaprezentowane produkty, ochotniczki miały wykonane zabiegi w postaci maseczek na twarz, usta oraz dłonie. Od Pani Doroty każda z nas otrzymała mały upominek w postaci balsamu tlenowego oraz próbki środka do czyszczenia piekarnika. Tak, marka Faberlic to nie tylko kosmetyki, ale również orgom środków czystości. Miałam już okazję poznać tę marke i mogę polecić maseczki do twarzy oraz do stóp. Kolejna prezentacja należała do marki Mary Kay. Panie opowiedziały i zaprezentowały ofertę marki, a także mogłyśmy bliżej przyjżeć się oferowanym kosmetykom. Jedna z uczestniczek spotkania, Kasia po wcześniejszym demakijażu, miała wykonaną kompleksową pielegnację twarzy oraz makijaż. Dodatkowo każda z uczestniczek miała wykonany zabieg na dłonie, który polegał na złuszczeniu naskórka oraz nałożeniu kosmetyku, który dobrze nawilży skórę. Ostatnim punktem spotkania była, krótka prezentacja kosmetyków marki O2skin. Większość z nas bardzo dobrze zna markę i jej produkty. Z nowinek dodam, że marka zmieniła opakowania serum z pipety na pompkę - uważam, że to doskonałe posunięcie. 


A oto uczestniczki spotkania :)


Na spotkaniu otrzymałam....
Sponsorom dziękuję za upominki, a dziewczynom za miło spędzony czas.

Pozdrawiam.

0 KOMENTARZY

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Spodobało Ci się na moim blogu?? Jeżeli tak, to zapraszam do grona obserwatorów.

ZAPRASZAM PONOWNIE :)

NIE LINKUJ SIEBIE W KOMENTARZU. Na pewno Ciebie odwiedzę :)

ETYKIETY